Para Yatırma

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bu konumuzda sizlere Best10 para yatırma sistemini en ince ayrıntısına kadar inceleyeceğiz ve sizlere doğru bilgiler sunarak hesabınıza para yatırma işleminizi kolay bir hale getireceğiz.

Hesabınıza para yatırabilmeniz için, oldukça çeşitli bir ödeme yöntemleri listesi ve son derece de uygun limitler sunulduğunu itiraf etmeliyim.

PARA YATIRMA METOTLARI

best10 para yatırmaPopüler para yatırma sistemlerini bünyesinde barındıran Best10 ile her zaman kolay ve hızlı para yaptırma işlemi yapabilirsiniz. Ama konunun detaylarına inmeden önce, Best10 para yatırma yöntemlerine sizlerle beraber bir bakalım. Hangi metotları kullanarak hesabımıza para yatırabiliyoruz inceleyelim.

Hemen aşağıda hem bu seçenekleri, hem de yanlarında minimum-maksimum para yatırma limitlerini açıklamalar eşliğinde yazacağım arkadaşlar;

Banka Havalesi: En az 100 TL, en fazla 20.000 TL yatırabilirsiniz.
Hızlı Havale: Minimum 100, maksimum 10.000 TL ödeme yapabilirsiniz.
Cepbank: Bu ödeme metodunda, alt limit 100 TL, üst limit ise 1000 TL’dir.
Jeton: Belirtilen yöntem dahilinde minimum yatırım limiti 10 TL, maksimum yatırım limiti ise 100.000 TL’dir.
Astopay Kart: Dolar para birimi kullanılan bu seçenekte en az 25$, en fazla 500$ yatırabiliyorsunuz.
Paykasa: Bu ödeme yöntemi de Euro(€) üzerinden işleme alınarak alt limiti 10€, üst limiti de 250€’dur.
Ecopayz: E-cüzdan hesabınızdan, kullanıcı hesabınıza en az 100 TL, en fazla da 10.000 TL aktarım yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar yukarı kısımda hem Best10 hesabınıza yapacağınız yatırımlar dahilinde, kullanabileceğiniz para yatırma seçeneklerini, hem de alt ve üst ödeme limitlerini görüyorsunuz.

CEPBANK ÖDEMELERİ ÇOK HIZLI

İşlem süreleri ise oldukça kısadır. Sadece 20 ile 30 dakika gibi bir yatırım süresine ait olan Cepbank ödemelerinizde bu süreyi bekleyeceksiniz. Diğer işlemler en fazla 5 dakika içerisinde ödeme gerçekleştirebilmenizi sağlar. Gerçekten de hızlı bir süreç olduğunu da itiraf etmeliyim.

Değinmek istediğim diğer bir konu ise işlem ücretleri. Firma, yapacağınız hiçbir ödeme için herhangi bir komisyon ya da depozit bedeli istememektedir.

Ancak eğer bankalar üzerinden yapacağınız ödemelerde, herhangi bir komisyon isteniyorsa zaten Best10 bundan sorumlu değildir. Bu hususta işlem ücretini yalnızca bankalar talep etmektedir. Herhangi bir komisyon talebi ile bir ilgisi bulunmamaktadır.

Ayrıca arkadaşlar dikkat etmeniz gereken birkaç unsurdan da bahsetmek istiyorum sizlere. Özellikle de yatırımlarında “Banka Havalesi” seçeneğini kullanacak olan müşteriler, çoğu zaman sıkıntı yaşayabiliyorlar.

En çok karşılaşılan neden ise, ödemelerde yapılan açıklamalardır. Açıklama kısmına illa bir şey yazmak durumunda değilsiniz. Zaten doğru ad soyad ile birlikte, doğru hesaba havale gerçekleştirdiyseniz, herhangi bir sıkıntı yaşamadan paranız birkaç dakika içerisinde hesabınıza aktarılır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN UNSURLAR

Bunu neden söylüyorum? Çünkü çoğu kullanıcı açıklama kısmına Best10, bahis, kira ve benzeri gibi şeyler yazdıklarında, belirli sorunlar ile karşılaşıyorlar. Sizlerin de aynı duruma düşmenizi istemem açıkçası.

Bu yüzden açıklama kısmını boş bırakın. Eğer bu tip açıklamalar ile ödeme gerçekleştirirseniz, aktarımınız herhangi bir onay ya da işlem yapılmadan geri iade edilecek ve tekrardan uğraşmak durumunda kalacaksınız. Dediğim gibi; zaten doğru isim ile doğru banka hesabına ödeme yaptığınızda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Öte yandan bir de, yukarıda vurguladığım gibi paranızı doğru hesaba göndereceksiniz mutlaka. Bu nedenden dolayı da havale ile yatırım yapmadan önce mutlaka güncel banka hesap bilgilerini edinin.

Taleplerinizi doğrudan canlı desteğe iletebilirsiniz. Hangi banka üzerinden havale yapacağınızı bildirin ve sizlere güncel olan hesap numarası ile bilgilerini göndersinler. İşte bu kadar basit.

Sizlere Best10 para yatırma konusunda detaylı bilgiler vermiş bulunmaktayız. Böylelikle sizde hesabınıza hızlı bir şekilde para aktarımı yapabilirsiniz.