Para Çekme

Siteye üye olan tüm kullanıcılar tabi ki kazançlarını en hızlı bir şekilde çekmek isterler bunun için sizlere böyle bir konu hazırladık, kullanıcılar paralarını anında ve kolay bir şekilde çekebilmeleri için tüyolar verdik. . Best10 kullanıcıları ise bu konuda son derece şanslı! Çünkü şirket müşterilerinin taleplerini ve isteklerini tatmin edecek düzeyde bir çekim sistemi oluşturmuştur.

Konu başlığımız altında site üzerinden yapacağınız çekim işlemleri hakkında, hatta bazı kurallar ve dikkat etmeniz gereken hususlar ile ilgili de bilgiler vermeye çalışacağız.

Şu anda Best10 para çekme yöntemleri arasında yalnızca iki adet seçeneğe rastlıyoruz. Sebebi ise şu; Firma, herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve ödeme alabileceği metotları listesi içerisinde kullanmıştır. Rahatlıkla bu iki yöntemden birini kullanabilir ve paranızı en güvenilir kanallar aracılığı ile çekebilirsiniz.

Best10 dahilinde sizlere sunulan para çekme yöntemleri ise; Banka Havalesi ve Ecopayz metotlarıdır.

ÇEKİM İŞLEMLERİNDE EN ÇOK SORULAN SORULAR

Tabi ki para çekme işlemi sırasında belirli şartlar ve kurallar bulunmaktadır, bu kurallardan sizlere yazımız da detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

– Çekim işlemlerinizde kullanıcılardan herhangi bir belge veya evrak talep edilmez.
Tüm çekimler 5 dakika civarında hesaplarınızda görünür ve işlemleri sonuçlandırılır.
Çekim yapabileceğiniz minimum tutar 200 TL’dir. Ayrıca gün içerisinde her kullanıcının yalnızca 3 defa çekim yapabilme hakkı bulunmaktadır.
Eğer Havale, Cepbank, Paykasa ve Astropay seçenekleri ile hesabınıza para yatırmışsanız, bu yatırımların sonucundaki çekimleri sadece “Banka Havalesi” ile yapabilirsiniz.
Ecopayz ile yaptığınız yatırımları sadece Ecopayz yöntemi ile çekime tabi tutabilirsiniz.
Her kullanıcı sadece kendi adına kayıtlı olan bir hesaba çekim talebi verebilir.
Herhangi bir yatırım veya çekim işleminizden en az 2 saat sonra çekim talebinde bulunabilirsiniz
Son olarak da; Bu kuralların dışında, hesap bilgileri yanlış veya eksik şekilde verilen para çekme talepleri işleme alınmayacaktır.

Bu bilgileri verdikten sonra da çekim işlemlerinizde dikkat etmeniz gereken hususlara ve işlem sürecinde yapmanız gereken bazı prosedürlere değinelim;

Banka havalesi ile çekim yapacağınız zaman, para çekme formuna geldiğimizde bizden istenen bilgiler biraz kısa gibi görünür. Ancak banka hesap bilgilerinizi girmek istediğinizde, karşınıza ufak bir açılır menü çıkar. Buradan da Best10 üyeliğinize tanımlamış olduğunuz banka hesabınızı seçeceksiniz.

ÜYELİĞİNİZE NASIL BİR BANKA HESABI TANIMLARSINIZ?

Bu işlem son derece kolay. Düşündüğünüz gibi uğraştıran ya da zorlu bir yanı yok.

Üye panelinizden “Hesabım” alanına giriş yaptığınız zaman, sol taraftaki menüde yer alan yatırım ve çekim işlemlerinin hemen altında “Banka Hesabı Ekle” seçeneğini göreceksiniz. Buraya giriş yaparak, bir banka hesabı kaydı yapacağız.

Bu formda ise doldurmanız gereken bilgiler şunlar; Hangi bankayı kullandığınız, şube kodu, hesap numarası, IBAN numarası, ülke ve şehir(Bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olunuz).

Tüm bu bilgileri doldurduktan sonra da, bu sefer formu altında yer alan “Banka Hesabı Ekle” tuşuna basacaksınız. Ve böylece hesabınız, Best10 üyeliğiniz üzerinde tanımlanmış olacak. Hatta isterseniz birden fazla da banka hesabınız kaydedeceksiniz.

Tekrardan “PARA ÇEKME” sayfasına geldiğinizde ise yapmanız gereken tek bir işlem kalıyor. Yalnızca çekeceğiniz miktarı yazmak ve kaydetmiş olduğunuz banka hesaplarınızdan, hangisine çekim yapmak istediğinizi seçmek. Sonrasında zaten talebiniz doğru kurallar dahilinde işleme alınacaktır.

Ancak hesap kaydetme işlemini, “Ecopayz için yapamıyorsunuz. Eğer “Ecopayz” yöntemi ile para çekmek istiyorsanız, sadece çekim formunda çekmek istediğiniz miktarı ve Ecopayz hesap numaranızı yazmanız yeterli.

Bu kurallar ve şartlar dahilinde sorunsuzca paranızı çekebilir ve çektiğiniz tutarı en fazla 5 dakika içerisinde hesabınızda görebilirsiniz arkadaşlar. Firma müşterilerine kazandıkları tutarlı çok hızlı ve güvenilir bir şekilde aktarmaktadır, best10 para çekme işleminde hiç bir sorun yaşamayacağınızı garanti ederiz.